You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Швидкі факти

 • Назва

  ТОВ Укрінформзв'язок

 • Дата заснування

  06 Липня 2007

 • Розташування офісу

  вул. Кирилівська, 69В м.Київ 04210

Історія

 • - Заснування компанії - липень 2007;
 • - Отримання будівельної ліцензії - 2007;
 • - Cтатус дистрибутор RAD - 2007;
 • - 2007 - 2020 виконання проектів для таких замовників як Укргідроенерго, Укренерго, ДТЕК, Енергоатом, МТС, РРТ, Датагруп, Укртелеком, Укрзалізниця.

Хто ми

Про нас

Укрінформзв'язок - системний інтегратор, працюючий з українськими підприємствами з 2007 року. Компанія пропонує повний комплекс послуг в сфері побудови телекомунікаційних мереж, IT-інфраструктури та інженерних систем. Наші компетенції дозволяють успішно впроваджувати нові рішення та проводити ефективну модернізацію існуючих телекомунікаційних об'єктів.

Важливим напрямком діяльності компанії є дистрибуція телекомунікаційного обладнання. Ми є дистрибуторами в Україні обладнання RAD Group та Infinet Wireless.


Що ми пропонуємо

Спільно із замовником розробляємо технічне рішення проекту, готуємо ТЗ, виконуємо проектні роботи. Допомагаємо пройти експертизу. Здійснюємо пряму поставку обладнання та повний супровід реалізації проекту.

Наш персонал

Ділова репутація компанії підтверджена статусами офіційного дистриб'ютора, сертифікованого партнера провідних виробників телекомунікаційного обладнання. Компанія Укрінформзв'язок ліцензована на проведення повного комплексу проектних і будівельно-монтажних робіт.


Наші переваги

Стратегія компанії визначає важливість компетентної інформаційної підтримки кожної поставки і продажу телекомунікаційного обладнання. Фахівці Укрінформзв'язок регулярно проходять навчання у вендорів для формування технічно відточених рішень нашим клієнтам, надаючи консультаційну підтримку по кожному продукту.

ПОСЛУГИ

Персональний менеджер

Кожен персональний менеджер веде єдину базу клієнтів, консультує з різних питань, оперативно інформує про статус замовлень та хід виконання проектів.

Технічне консультування і навчання

Підготовка співробітників на базі Укрінформзв'язок на пільгових умовах або безкоштовно за програмами вендорів. Консультування по телефону.

Надання товарного кредиту

Товарний кредит тривалістю до 100 днів. В особливих випадках товарний кредит може доходити до півроку, що вигідніше навіть такої форми придбання товару, як лізинг.

Проведення IT-аудиту компанії

Наші фахівці зроблять оцінку IT-структури. На основі отриманих даних можливе опрацювання з нашого боку рішення по оптимізації і розвитку мережі.

Тестування обладнання без оплати

Попереднє ознайомлення з продуктом ніколи не буває зайвим. Більш того, тестування обладнання в реальній мережі - додаткова перевірка його сумісності.

Шеф-монтаж обладнання

Установка устаткування під контролем технічних фахівців Компанії Укрінформзв'язок знімає ризики некоректної інсталяції і скорочує час монтажу.

Резервування обладнання на складі

Ви можете зарезервувати на нашому складі устаткування, не чекаючи рішення своїх фінансових питань в процесі оформлення замовлення. Також ми готові заздалегідь сформувати склад з розрахунку Ваших постійних потреб терміном на 1-3 місяці.

Маркетингова підтримка

Ми регулярно проводимо заходи, покликані налагодити тісний контакт. Семінари, вебмнари, електронні бюлетені, розсилки - все направлено на створення сприятливого середовища для розвитку спільного бізнесу.

Поставки обладнання

Компанія Укрінформзв'язок займається дистрибуцією телекомунікаційного обладнання в рамках авторизованого партнерства з виробниками. У портфелі пропонованих рішень є обладнання як для мереж рівня доступу, так і для транспортної інфраструктури. Спектр наших партнерів дозволяє перекрити потребу клієнтів в телекомунікаційному обладнанні для побудови і модернізації оптичних, мідних і бездротових ліній зв'язку. Перелік вендорів, представлених в Україні на правах дистриб'ютора і партнера, дозволяє працювати з клієнтами над функціонально самодостатніми і закінченими проектами.

Інформаційні технології

Сьогодні ринок пред'являє високі вимоги до ІТ та телекомунікаційної інфраструктури підприємств різної галузевої приналежності. Немає сумнівів, що наявність сучасних інформаційно-комунікаційних засобів життєво необхідно для розвитку. Позитивний ефект від впровадження сучасних технологій і повернення вкладених в ІТ інвестицій безпосередньо залежить від готовності підприємства до переходу на якісно новий рівень ведення бізнесу і одержуваного результату, а також досвіду і можливостей системного інтегратора, що реалізує телекомунікаційний проект.

Інженерні системи

Комплексне оснащення телекомунікаційних об'єктів які будуються або реконструюються необхідною інженерною інфраструктурою, до складу якої входять системи електроживлення, заземлення, блискавкозахисту, антенно-щоглові споруди та інші інженерні системи, необхідні для функціонування телекомунікаційних систем. Передпроектний консалтинг, розробка концепції. Проектування. Поставка обладнання, матеріалів. Висока кваліфікація фахівців компанії, підтверджена сертифікатами провідних виробників. Ефективна організація управління проектами. Сформоване коло компаній - субпідрядників. Повний пакет ліцензій.