You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Кваліфікаційні документи

Будівельна ліцензія

Компанія Укрінформзв'язок ліцензована на проведення повного комплексу проектних і будівельно-монтажних робіт на об'єктах зв'язку і ІТ інфраструктури.

Дистрибуція RAD

Укрінформзв'язок - офіційний дистрибутор RAD в Україні. Устаткування RAD поставляється промисловим підприємствам, операторам зв'язку.

Дистрибуція Infinet Wireless

Компанія Укрінформзв'язок - офіційний дистрибутор Infinet Wireless в Україні. Infinet Wireless універсальні платформи широкосмугового бездротового доступу.

Будівельна ліцензія

Будівельна ліцензія

Компанія Укрінформзв'язок володіє ліцензією Державної архітектурно-будівельної інспекції України на здійснення необхідних видів робіт в області інформаційних технологій, комплексної автоматизації та оснащення об'єктів телекомунікаційними та ІТ системами.

Дистрибуція RAD

Дистрибуція RAD

Компанія Укрінформзв'язок займається поставками і продажем устаткування RAD для підприємств України, а також реалізацією комплексних телекомунікаційних проектів на базі всього спектру обладнання RAD. Телефонуйте, ми надамо компетентну консультацію по обладнанню від офіційного дистриб'ютора RAD в Україні.

Дистрибуція Infinet Wireless

Дистрибуція Infinet Wireless

Системи широкосмугового бездротового доступу Infinet Wireless, побудовані на основі багаторічного досвіду, технологічних напрацювань і всебічного врахування реальних потреб операторів, накопичених в процесі розробки і виробництва.